O mnie

Witaj 🙂

psycholog Józefosław Piaseczno

Nazywam się Anna Nalewajko. Jestem psychologiem i dyplomowanym psychoterapeutą integracyjnym po Szkole Psychoterapii Intra.

Posiadam uprawnienia zawodowe Bioenergoterapeuty, Hipnoterapeuty ,Dietetyka oraz certyfikat Diet Coacha. Ukończyłam szkolenia m.in. z zakresu Hipnoterapii Ericksonowskiej i energetycznej, Master Hipnosis, NLP, Metody Dwupunktu, Silva UltraMind ESP  oraz Energetycznej Matrycy Uzdrawiania Ciała wg. Magdaleny Dapczynskie oraz wiele innych.

Posiadam uprawnienia pedagogiczne i liczne dyplomy z terapii dzieci i młodzieży.

Ciągle się rozwijam i doszkalam, aby jak najlepiej i najskuteczniej wspierać osoby, z którymi mam przyjemność pracować.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na oddziale diagnostyczno-terapeutyczny, oddziale dziennym, w poradniach zdrowia psychicznego, poradni pedagogiczno-psychologicznej oraz w placówkach szkolnych jak i w gabinecie u Pani Magdaleny Dapczyńskiej. Na pozór oddalone od siebie doświadczenia, pozwoliły mi w praktyce połączyć akademicką psychologię i terapię z duchowością, cielesnością i energetyczną sferą naszego życia.

Od zawsze fascynował mnie człowiek – jego ciało, umysł i psychika oraz wszystkie procesy emocjonalne wpływające na to jak się zachowuje, myśli i co czuje, a co za tym idzie w jakiej kondycji pozostaje jego duch oraz równowaga energetyczna.

Uwielbiam pracę z ludźmi – tę możliwość niezwykłego spotkania z drugim człowiekiem. Do każdego podchodzę jak do cudu, niepowtarzalnej całości, starając się możliwie jak najlepiej wspierać jego mocne strony oraz korzystając z szerokich, znanych mi źródeł dać mu narzędzia do radzenia sobie w trudnych życiowych sytuacjach czy kryzysach, oferując przy tym wsparcie, akceptację i przestrzeń do wyrażania siebie.

Uważam, że kluczem do szczęśliwego i spełnionego życia jest optymizm i wdzięczność. Nie tylko za rzeczy dla nas miłe, ale także te trudne, bo to głównie dzięki nim możemy się uczyć, podnosić i wzrastać.

W pracy kieruję się nie tylko zdobytą wiedzą, ale przede wszystkim własnym doświadczeniem, którego życie dostarczyło mi wiele. Wszystko o czym mówię czy proponuję sprawdziłam na sobie. Każdy ma swoje sposoby, prawdy i metody, które dla niego będą najlepsze. Pomagam je odnaleźć, zbliżyć się do samego siebie. Do swoich potrzeb, emocji, zranień – tak by je przeżyć, uzdrowić i zaspokoić w najlepszy dla każdego sposób 🙂

Konsultacje prowadzę w Józefosławiu lub online.

Zapraszam serdecznie do kontaktu 🙂